Rădulescu Irina Corona

Rădulescu Irina Corona
Declarații de avere
17.02.2021 Anuală
17.02.2021 Intrare în funcție
17.02.2021 Ieșire din funcție
17.02.2021 Intrare în funcție
04-06-2020 Anual
15-07-2019 Anual
11-12-2018 Începutul mandatului
11-12-2018 Încetarea mandatului
12-06-2018 Anual
14-06-2017 Începutul mandatului
14-06-2017 Încetarea mandatului
14-06-2017 Anual
15-06-2016 Anual
30-01-2015 Începutul mandatului
15-06-2015 Anual
Declarații de interes
17-02-2021 Începutul mandatului
17-02-2021 Încetarea mandatului
17-02-2021 Anual
04-06-2020 Anual
15-07-2019 Anual
11-12-2018 Începutul mandatului
11-12-2018 Încetarea mandatului
12-06-2018 Anual
14-06-2017 Anual
14-06-2017 Începutul mandatului
14-06-2017 Încetarea mandatului
22-06-2016 Anual
15-06-2016 Anual
15-06-2015 Anual
30-01-2015 Începutul mandatului