Rangu Călin Mihai

Rangu Călin Mihai
Declarații de avere
02.09.2021 Ieșire din funcție
12.02.2021 Intrare în funcție
12.02.2021 Ieșire din funcție
10.06.2021 Anuală
23-04-2020 Începutul mandatului
23-04-2020 Încetarea mandatului
29-01-2019 Încetarea mandatului
29-01-2019 Începutul mandatului
15-07-2019 Anual
06-09-2019 Anual
18-07-2018 Încetarea mandatului
08-06-2018 Anual
18-07-2018 Începutul mandatului
13-06-2017 Anual
29-12-2017 Încetarea mandatului
29-12-2017 Începutul mandatului
31-05-2016 Anual
30-01-2015 Începutul mandatului
30-01-2015 Încetarea mandatului
10-06-2015 Anual
15-06-2014 Anual
15-06-2014 Anual
13-02-2014 Începutul mandatului
08-07-2013
26-08-2013
Declarații de interes
02.09.2021 Ieșire din funcție
12-02-2021 Încetarea mandatului
12-02-2021 Începutul mandatului
10.06.2021 Anuală
23-04-2020 Începutul mandatului
23-04-2020 Încetarea mandatului
29-01-2019 Încetarea mandatului
29-01-2019 Începutul mandatului
15-07-2019 Anual
18-07-2018 Începutul mandatului
18-07-2018 Încetarea mandatului
08-06-2018 Anual
13-06-2017 Anual
29-12-2017 Încetarea mandatului
29-12-2017 Începutul mandatului
31-05-2016 Anual
30-01-2015 Încetarea mandatului
10-06-2015 Anual
30-01-2015 Începutul mandatului
15-06-2014 Anual
13-02-2014 Începutul mandatului
26-08-2013
08-07-2013
GDPR

www.asfromania.ro utilizează fisiere de tip cookie pentru a personaliza si imbunatati experienta ta pe website-ul nostru. Inainte de a continua navigarea pe www.asfromania.ro, te rugam sa aloci timpul necesar pentru a citi si intelege continutul Politicii de Cookie. Prin continuarea navigarii pe website-ul nostru confirmi acceptarea utilizarii fisierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie. In orice moment poti modifica setarile acestor fisiere cookie urmand instructiunile din Politica de Cookie.